Author: y***5
Date:
Review: Very real and so cheapoop
Màu sắc: Black-brown
Price: 221.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 235 g |
| Chiều dài | 62 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2412313811903331 |
Author: y***5
Date:
Review: Very real and so cheapoop
Màu sắc: Black-brown
Author: k***o
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes it’s soo beautiful and nice
Màu sắc: Black-brown
Author: v***8
Date:
Review: What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you get. Quality is really good. Satisfying What you see is what you
Màu sắc: Black-brown
Author: 9***5
Date:
Review: حلوة وما تبين إنها تركيبة حبيتها 😍🥰❤️😍😍🥰😍🥰😍🥰🥰
Màu sắc: Black-brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm